Organizator turystyki

Kolonie letnie, obozy magiczne, zimowiska oraz inne wyjazdy grupowe organizowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych przez naszą firmę są najbardziej popularnymi formami wypoczynku dla dzieci i młodzieży, prowadzonymi w formie zabawy tematycznej. Każdego roku wzbogacamy nasze kolonie i obozy o nowe zajęcia i imprezy dla naszych uczestników. Magiczne formy wypoczynku są prowadzone od 2002 roku, gdzie uczestnikami są fani książek o przygodach Harry'ego Pottera, książek o "Zwiadowcach" i fani trylogii "Władcy Pierścieni". Nasze kolonie i inne wyjazdy szczególnie polecamy tym, którzy czytali książki lub oglądali filmy pt.: "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", "Harry Potter i Komnata Tajemnic", "Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Harry Potter i Czara Ognia", "Harry Potter i Zakon Feniksa", "Harry Potter i Książę Półkrwi", "Harry Potter i Insygnia Śmierci", "Władca Pierścieni", "Gildia Magów", "Zwiadowcy".
Organizatorem i autorem wszystkich kolonii, obozów, wycieczek i innych form wypoczynku, które opublikowana na tej stronie jest PRECURSOR Modern Tourism Education z siedzibą w Raciborzu.

Wszystkie nasze oferty turystyczne są tworzone z pasją. Zawsze sprawdzamy wszystkie miejsca organizacji naszych wyjazdów. Poniżej możesz zobaczyć kilka zdjęć z naszych spradzających wyjazdów turystyczno-biznesowych, które organizowaliśmy w ostatnim roku (Studio filmowe Harry Potter - Wielka Brytania, Park Harry'ego Pottera - Orlando, Miami, rejs po zatoce, rejs na Bahamy, wycieczkowiec z naszego wyjazdu studyjnego).

Galeria zdjęć

Formularz kontaktowy

Preferowana forma kontaktu:


magiczni ludzie
Polecają
lg