Misja i wizja GCE

Misja

Jesteśmy firmą turystyczno-edukcayjną (organizatorem turystyki tematycznej), która:
  • stara się zapewniać wszechstronny rozwój uczestników form wypoczynku;
  • dba o rozwój poznawczy uczestników kolonii i obozów;
  • dba o rozwój zainteresowań uczestników wszystkich form wypoczynku;
  • dba o bezpieczeństwo osób znajdujących się pod opieką kadry wychowawczej i instruktorskiej;
  • zapewnia wysoką jakość proponowanych form wypoczynku i edukacji tematycznej;
  • realizuje wszystkie programy turystyki wyjazdowej (kolonie, obozy, wycieczki i wyjazdy grupowe) z poszanowaniem wolności i godności uczestników.
Wizja
Pragniemy, aby podczas naszych turnusów i wyjazdów panowała atmosfera przyjaźni, wzajemnej akceptacji i poszanowanie wolności. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczestnik naszych koloni, zimowisk, obozów i innych wyjazdów, czuł się pewnie i bezpiecznie. Wszelkie problemy uwagi i potrzeby rozpatrujemy z największą uwagą i starannością.

Podstawowe przesłanie
Chwytaj każdy dzień i poznawaj fantastycznych ludzi.

Przesłani edukacyjne
"Non scholae, sed vitae discimus".
Tłumaczenia sentencji łacińskiej: "To nie szkoła nas uczy, lecz życie"., "Nie uczymy się dla szkoły, lecz dla życia"., "Nie nauka szkolna jest najważniejsza, lecz nasze doświadczenia życiowe", itp. Ciekawostką jest to, że powyższa sentencja łacińska jest podstawą funkcjonowania wszystkich kolonii i obozów magicznych, które zostały opracowane przez naszego dyrektora, tj. od 2002 roku.

Wszystkie nasze oferty turystyczne są tworzone z pasją. Zawsze sprawdzamy wszystkie miejsca organizacji naszych wyjazdów. Poniżej możesz zobaczyć kilka zdjęć z naszych sprawdzających wyjazdów turystyczno-biznesowych, które organizowaliśmy w ostatnim roku (Miami - Park Narodowy Aligatorów w Miami - lekcje i zasady zachowania w kontakcie z aligatorami).

Galeria zdjęć

Formularz kontaktowy

Preferowana forma kontaktu: