Pasja i doświadczenie

Nasza firma tj., PRECURSOR Modern Tourism Education powstała z na bazie doświadczenia naszego dyrektora, który rozpoczął swoją przygodę z turystyką od organizacji kolonii zuchowych i obozów harcerskich w ramach Związku Harcerstwa Polskiego. Nasz dyrektor, już jako 15 latek (a wtedy przepisy na to pozwalały), zorganizował pierwszy wyjazd dla grupy dzieci i młodzieży na festiwal piosenki „Szałamaja” do Kwidzyna. W kolejnych latach organizował obozy wędrowne i tematyczne dla harcerzy. W dalszych latach, nasz dyrektor poświęcił się organizacji kolonii socjoterapeutycznych i integracyjnych dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych (rodziny z problemem alkoholowym) oraz organizowała turnusy dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców. W roku 2001, nasz dyrektor opracował całą koncepcję kolonii magicznych dla fanów Harry’ego Pottera i rozpoczął organizację ogólnodostępnych kolonii tematycznych pn. „Letnia Szkoła Magii” w ramach własnej firmy pn. „Centrum Promocji Edukacji”. W latach 2004-2008 firma ta została przekształcona w spółkę jawną. Od 2009 roku nastąpił podział spółki jawnej na 2 podmioty, a nasz dyrektor powrócił do samodzielnego nadzorowania i organizacji własnych kolonii pod nazwą PRECURSOR. Od 2001 roku dyrektor naszej firmy opracował programy dla obozu młodzieżowego pn. „Master LSM” i „Master of Brain Administration”, „Rescue Master Team”, „Letnia i Zimowa Szkoła Tropicieli”, "Bractwo Pierścienia" i innych programów pochodnych, które były przeznaczone dla starszej młodzieży. Roczna przerwa w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży (w roku 2014) pozwoliła nam przygotować niesamowite oferty wypoczynkowe i edukacyjne. Przypuszczaliśmy, że nasza przerwa w zakresie organizacji wypoczynku będzie trwała przez 2 lata. Z dumą jednak możemy ogłosić, że wystarczyła nam tylko roczna przerwa w organizacji kolonii i obozów magicznych. W związku z powyższym prezentujemy naszą nową stronę i nasze nowe oferty kolonii, obozów, wakacji rodzinnych i dla grup zorganizowanych.

Jak wykorzystaliśmy ten rok na opracowanie nowych ofert?

Pozyskanie nowego obiektu - Zamek Ryn ****
Dyrektor naszej firmy od wielu lat podejmował działania, aby podjąć współpracę z tym niesamowitym obiektem. Zamek Ryn jest obiektem wyspecjalizowanym w organizacji konferencji i dodatkowo jest obiektem hotelowym, który posiada 4 gwiazdki w tzw. klasyfikacji obiektów hotelarskich. Wiele nagród międzynarodowych, które zostały przyznane dla tego obiektu, jego lokalizacja, renoma i ogromne zainteresowanie pobytem (przez grupy biznesowe) nigdy nie pozwalało nam na podjęcie współpracy. Dopiero teraz, tj. w roku 2014, po wielu negocjacjach i przy ustaleniu szczegółowych zasad organizacji pobytu dla grupy dzieci i młodzieży, w ramach tzw. pobytu edukacyjno-tematycznego, udało się nam podpisać umowę z tym fantastycznym obiektem.
W wyniku wielostopniowych negocjacji ustalono, że firma PRECURSOR Modern Tourism Education przeprowadzi 2 modelowe turnusy tematyczne (edukacyjno-wypoczynkowe) dla wybranych dzieci stałych klientów.

Opracowanie oferty dla fanów Harry'ego Pottera - Warner Bros and Harry Potter Studio in London
Przygotowane wyjazdy autokarowe i alternatywny -  z uwzględnieniem oferty lotniczej, to bardzo ciężkie zadanie. Trzeba uwzględnić różnice walut, czas imprezy, ceny hoteli i przygotować ofertę w taki sposób, aby była atrakcyjna, dostępna i profesjonalna, pamiętając o tym, że odbiorcami oferty będą fani książek i filmów o przygodach Harry'ego Pottera. Opracowanie takiej oferty w sposób profesjonalny graniczy z cudem. Okazuje się, że potrafimy zająć się cudami. Udało nam się przygotować dwie oferty. Pierwsza - autokarowa, druga - lotnicza. Każda nasza oferta w 100% jest podana w PLN (złotówki), co jest ewenementem na rynku turystyki zagranicznej.

Opracowanie obozu i wyjazdu rodzinno-grupowego do USA - Park Universal Studio - Harry Potter Park w Orlando i Miami USA
Przygotowanie tej oferty było największym wyzwaniem dla nas. Przygotowania do realizacji tej oferty trwały 1 rok. Przygotowania do wyjazdu i opracowania wszystkich zmiennych trwały dodatkowe 3 miesiące. Udało się. Mamy przygotowaną pełną ofertę i dla obozu młodzieżowego i na wyjazd rodzinny,

 

Formularz kontaktowy

Preferowana forma kontaktu:


magiczni ludzie
Polecają
lg