Nasz team

Kadra kierownicza
Kierownikami turnusów są kwalifikowani pedagodzy i psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kierowania  wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży szkolnej. Każdy kierownik posiada dodatkowe (państwowe) szkolenie uprawniające do kierowania i narządzania wypoczynkiem dzieci i młodzieży (zgodnie z właściwymi przepisami Ministra Edukacji Narodowej).

Kadra wychowawcza
Większość naszych wychowawców posiada wykształcenie wyższe, a wszyscy posiadają specjalistyczne wykształcenie kierunkowe. Obecnie większość wychowawców posiada wykształcenie aktorskie i kwalifikacje państwowe, uprawniające do pełnienia funkcji wychowawcy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Wszyscy członkowie kadry zostali także przeszkolenia w zakresie udzielania pierwszej i dodatkowej pomocy w zagrożeniu życia i zdrowia.
Wszyscy członkowie kadry, przed wyjazdem na turnusy uczestniczyli w 2-ch wyjazdach szkoleniowych (każdy wyjazd trwał 4 dni), organizowanych przez PRECURSOR Modern Tourism Education.

Kierownicy i piloci wyjazdów zagranicznych
Kierownikami i pilotami wyjazdów zagranicznych są doświadczeni organizatorzy wyjazdów dla różnych grup. Wszystkie osoby, kierujące tymi wyjazdami znają dokładnie wszystkie miejsca organizacji wyjazdów zagranicznych. Zatrudniamy kadrę, która w każdym z miejsc organizacji wyjazdów zagranicznych przebywała kilka razy w ostatnich 2-ch latach.

Wychowawcy wyjazdów zagranicznych
Prócz wymagań określonych dla wychowawców wypoczynku (wskazanych powyżej), każdy wychowawca posiada wymagane dla danej formy wyjazdowej umiejętności posługiwania się językiem obcym (dla danej destynacji).

Przewodnicy miejscy i piloci wyjazdów magicznych
Przewodnikami i pilotami zagranicznych wyjazdów magicznych są osoby, które spełniają wymagania (określone w odpowiednich przepisach), aby pełnić funkcję pilota lub przewodnika miejskiego. Dodatkowo każda zatrudniana przez nas osoba dokładnie zna miejsca organizacji wyjazdu. Atutem także jest zapewne fakt, że nasza kadra jest zafascynowana światem magii i czarodziejstwa.

 

Formularz kontaktowy

Preferowana forma kontaktu:


magiczni ludzie
Polecają
lg