Magiczny Londyn i świat Harry'ego Pottera Londyn i okolice

MAGICZNY LONDYN
I ŚWIAT HARRY'EGO POTTERA

 

Terminy i kody wyjazdów
Termin 1
25.01.2016-29.01.2016 kod: HPL1
Termin 2
01.02.2016-05.02.2016 kod: HPL2

Cena dla wyjazdów rodzinnych
2.540
Cena dla wyjazdów młodzieżowych
2.640

Minimalny wiek uczestnika wyjazdu młodzieżowe - 13 lat.

Transport i miasta
Rozpoczęcie i zakończenie imprez turystycznych
Warszawa, Katowice

Środki transportu
Na trasach Warszawa - Londyn - Warszawa lub Katowice Pyrzowice - London - Katowice Pyrzowice (samolot)

Wyżywienie podczas pobytu
Dzień 1 – obiadokolacja, Dzień 2, 3, 4 – śniadanie i obiadokolacja, Dzień 5 – śniadanie. Śniadania kontynentalne lub typowe angielskie, obiadokolacje (2 danie – ciepłe). Do śniadań bezpłatnie napoje ciepłe lub zimne. Do obiadokolacji – bezpłatnie podawana jest woda mineralna.
 
Zakwaterowanie
Ibis Budget Hotel, w 4 strefie Londynu. Pokoje 2-3 osobowe z łazienkami. Łóżka (1 piątrowe i 1 jednoosobowe), stolik, krzesła, TV (WiFi – płatne).
 
Dzień 1
Wylot z Warszawy lub Katowic w godzinach porannych i przelot do Londynu (Luton, Stanstend), przejazd transportem publicznym do centrum Londynu i hotelu (autobus, pociąg i metro). Zakwaterowanie w hotelu pomiędzy 13.00-14.00. Po południu: British Muzeum i najlepszej kolekcji egipskiej.
Dzień 2
Magiczny Londyn – trasa 1 zwiedzania (miejsca z filmów i książek o przygodach Harry’ego Pottera). Dodatkowo: King’s Cross, peron 9 i 3/4 , sklep magiczny.
Dzień 3
Magiczny Londyn – trasa 2 zwiedzania (miejsca z filmów i książek o przygodach Harry’ego Pottera). Dodatkowo: miejsce wszystkich premier filmów o przygodach Harry’ego Pottera, dzielnica chińska, Tower Bridge, /tower of London i Milenium Bridge.
Dzień 4
Całodzienna wycieczka autokarowa do studia Worner Bros. Tour pod Londynem. Zwiedzanie studia i udział w zajęciach filmowych i z wykorzystaniem efektów specjalnych. Możesz zobaczyć m.in. komórkę pod schodami, wielką salę Hogwartu, pokój wspólny Gryfonów, ulicę Pokątną ze wszystkimi sklepikami magicznymi, gabinet prof. Umbridge w Ministerstwie Magii, chatkę Hagrida itp.
Dzień 5
Wykwaterowanie z hotelu i przejazd transportem publicznym na lotnisko. Przelot do kraju (Warszawa, Katowice)
 
Ubezpieczenia
  • NNW 10.000 zł,
  • KL 10.000 euro,
  • bagaż 1000 zł.
 
Opieka nad grupą – wyjazdy rodzinne
Pilot – opiekun grupy wyjazdowej (z dodatkowymi kwalifikacjami w zakresie pierwszej pomocy)
 
Opieka nad zorganizowanymi grupami wyjazdowymi – młodzieżowymi
  • kierownik - pilot wyjazdu,
  • wychowawcy (1 na 20 osób),
  • ratownik.
Uwaga! Obecnie przyjmujemy informacje od osób zainteresowanych. Napisz do nas (liczbę osób i informację, czy interesuje Cię wyjazd rodzinny czy zorganizowany wyjazd młodzieżowy). Podaj nam swój telefon i e-mail, to będziemy Cię w pierwszej kolejności informować o rozpoczęciu zapisów, otrzymasz też w stosowanym czasie wszystkie dokumenty.

Formularz kontaktowy

Preferowana forma kontaktu:


magiczni ludzie
Polecają
lg