Magiczny świat Harry'ego Pottera Miami - Orlando USA

MAGICZNY ŚWIAT HARRY'EGO POTTERA
MIAMI BEACH - ORLANDO - PARK UNIVERSAL STUDIO

Wyjazd rodzinny i dla osób pełnoletnich


Termin
11.01.2016-21.01.2016, kod: HPMD-USA

Cena
8.520 zł

Liczba miejsc
45 uczestników

Transport
Samolot na trasie Warszawa – Miami USA i trasa powrotna (międzylądowanie w Londynie i Filadelfii) – czas lotu ok. 16 godzin, autokar lub bus (w zależności od liczby osób) – na trasie Miami port lotniczy do hotelu (ok. 30 min), autokar na trasie Miami – Park Universal Studio i Parki Harry’ego Pottera i powrót do Miami (ok. 6 godzin w 1 stronę).
 
Wyżywienie w samolocie
Podczas lotu międzykontynentalnego podawane są bezpłatnie ciepłe posiłki i napoje bezalkoholowe.
 
Wyżywienie podczas pobytu
We własnym zakresie. Hotel posiada w każdej willi wyposażoną kuchnię, naczynia, dużą jadalnię z pokojem dziennym. Samodzielnie i tanio można przygotować posiłki. Supermarket – ok. 5 min. pieszo. Pilot wyjazdu może dodatkowo na miejscu wskazać tanie restauracje. Wychowawcy nadzorują przygotowanie posiłków i pomagają w zakupach.
 
Zakwaterowanie
Hotel Tradewinds Apartment Miami Beach – są to segmenty typu willowego, każdy segment posiada duży salon z częścią jadalną i kuchnią (lodówka, kuchenka, naczynia – pełne wyposażenie), TV w salonie i każdym pokoju, sypialnie 2, 4 osobowe, łazienka z WC, przedpokój i przestronne szafy wnękowe, klimatyzacja, W jednym segmencie zakwaterowanie maksymalnie dla 6 osób. W hotelu znajduje się basen. Ręczniki i podstawowe kosmetyki (szampon, mydło) znajdują się w apartamentach.
 
Dzień 1
Wylot z Warszawy w godzinach porannych i przeloty. Przylot do Miami w godzinach wieczornych (uwzględniono różnice czasowe).
Dzień 2
Wycieczka autokarowa City Tour (odbiór grupy z hotelu) – Zwiedzanie Miami, Miami Beach, Mała Hawana, poznanie historii, kultury i zwyczajów. Powrót albo do hotelu, albo do centrum Miami Beach (zgodnie z decyzją grupy). Plażowanie w Miami Beach, zabawy i gry oraz kąpiel.
Dzień 3
Dzień do dyspozycji uczestników wyjazdu.
Dzień 4
Wycieczka autokarowa na wyspy Key West, snorkeling w najpiękniejszym miejscu Florydy, gdzie można obserwować życie żółwi morskich, delfinów, zobaczyć wspaniałe rafy koralowe. Powrót po południu do hotelu lub centrum Miami Beach. Plażowanie w Miami Beach, zabawy i gry oraz kąpiel.
Dzień 5
Wycieczka autokarowa do portu Miami i rejs łodzią (panorama Miami i Miami Beach, możliwość zobaczenia domów największych światowych gwiazd kina, sportu i muzyki), po rejsie czas na zakupy. Powrót do hotelu lub do centrum Miami Beach. Plażowanie w Miami Beach i kąpiel.
Dzień 6
Dzień do dyspozycji uczestników wyjazdu.
Dzień 7 i 8
Wycieczka autokarowa do Orlando Universal Studio i Parku Harry’ego Pottera (wyjazd we wczesnych godzinach porannych – ok. 4.00). Przyjazd Orlando ok. 10.00. Zwiedzanie parków tematycznych i parków Harry’ego Pottera. Zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, 2 restauracje z jedzeniem na wagę, kawiarnie, baseny, kino, kręgielnia i inne atrakcje). W drugim dniu rano – wykwaterowanie z hotelu i przejazd do parków tematycznych i kontynuacja zwiedzania, ok. 14.00 wyjazd autokarem do Miami Beach i zakwaterowanie w hotelu.
Dzień 9
Wycieczka autokarowa do Parku Aligatorów, obserwacja aligatorów w naturalnym środowisku, rejs szybkimi poduszkowcami, pokaz edukacyjny z udziałem aligatorów. Powrót do hotelu lub do centrum Miami Beach. Plażowanie w Miami Beach i kąpiel.
Dzień 10
Wykwaterowanie z hotelu ok. 14.00 i przejazd autokarem na lotnisko. Wylot do kraju z międzylądowaniem w Filadelfii i Londynie.
Dzień 11
Przylot do Warszawy.
 
Ubezpieczenia
  • NNW 20.000 zł
  • KL 50.000 USD
  • bagaż 1000 zł
Opiekę nad grupą spełnia pilot.

Cena nie obejmuje opłat wizowych.
 
Wymagane
Każdy uczestnik musi posiadać ważną wizę turystyczną do USA i ważny paszport. Zapisy na ten wyjazd rozpoczną się od 1 września 2015 roku. Obecnie przyjmujemy informacje od osób zainteresowanych. Napisz do nas (liczbę osób i informację, czy interesuje Cię wyjazd rodzinny czy zorganizowany wyjazd młodzieżowy). Podaj nam swój telefon i e-mail, to będziemy Cię w pierwszej kolejności informować o rozpoczęciu zapisów, otrzymasz też w stosowanym czasie wszystkie dokumenty.

Uwaga!
Powyższa informacja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa RP. Prezentowana informacja została przedstawiona w celu sprawdzenia ewentualnego zainteresowania tym wyjazdem, i dlatego publikujemy powyższe informacje w tak dużym wyprzedzeniem. Jeśli znajdzie się minimum 20 osób zainteresowanych tym wyjazdem, to nasza firma będzie gotowa do organizacji tego wyjazdu, spełniając jednocześnie wszelkie wymagania w tym zakresie. Na ten wyjazd nie przyjmujemy jakichkolwiek przedpłat, zaliczek i innych płatności. Obecnie zbieramy informacje o osobach zainteresowanych tym wyjazdem.

Formularz kontaktowy

Preferowana forma kontaktu:


magiczni ludzie
Polecają
lg