STUDIA PODYPLOMOWE DLA POLONII

W nowym sezonie przygotowaliśmy kilka niesamowitych ofert dla naszych stałych i nowych uczestników kolonii i obozów tematycznych. Po 14 latach organizacji turnusów w tych samych obiektach zabytkowych, nadszedł czas, aby zaproponować naszym magicznym uczestnikom inne lokalizacje wyjazdów.

Świat magii, który tworzymy od tych 14 lat "dorasta" wraz z naszymi czarodziejami, masterami i profesorami. Nowe obiekty, to nowe możliwości i wyzwania. Obecnie promujemy zupełnie nowe obiekty, które zostały starannie wybrane i sprawdzone przez dyrektora naszej firmy.

Z dumą ogłaszamy, że na partnerów, z którymi PRECURSOR Modern Tourism Education realizuje kolonie, obozy i inne programy magiczno-edukacyjne wybrano Zamek Ryn (wielokrotnie nagrodzony w różnych konkursach kulinarnych i turystycznych) oraz Gród Średniowieczny w Byczynie (także wielokrotnie wyróżniany i nagradzany).

Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się jak tworzono filmy o przygodach Harry'ego Pottera i chcą poznać miejsca z książek autorstwa J.K. Rowling. Z tą ofertą można się zapoznać w dziale "Magiczne Wakacje".

Galeria zdjęć