Praca i współpraca

INFORMACJA DLA FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH
(AGENCJI TURYSTYCZNYCH)
 
Jeśli chcesz, aby nasze wybrane imprezy turystyczne znalazły się w ofercie Twojego Biura Turystycznego, to napisz do nam wiadomość wykorzystując poniższy arkusz kontaktowy. Podejmujemy współpracę agencyjną wyłącznie w zakresie sprzedaży planowanych ofert zagranicznych (dla dzieci, młodzieży, wycieczek szkolnych i wyjazdów zagranicznych zorganizowanych). Nie podejmujemy współpracy w zakresie sprzedaży kolonii i obozów magicznych w Polsce.

INFORMACJA DLA PRZYSZŁYCH WYCHOWAWCÓW TURYSTYKI ZAGRANICZNEJ
(DOTYCZY WYJAZDÓW DO LONDYNU I USA)
Jeśli znasz biegle j. angielski, przeczytałeś(łaś) wszystkie książki o przygodach Harry'ego Pottera, masz ukończony kurs wychowawcy wypoczynku i/lub pilota wycieczek, to jesteś osobą, której możemy potrzebować do planowanych wyjazdów do Londynu i USA od roku 2016. Obecna nasza kadra jest dla nas wystarczająca, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy potrzebować więcej osób do współpracy. Po zaakceptowaniu Twojej kandydatury, przejdziesz nasze wewnętrzne szkolenie, które trwa zazwyczaj 5-6 dni (na nasz koszt). Najlepsze osoby zostaną zatrudnione na turnusach, które planujemy organizować od 2016 roku.

INFORMACJA DLA PRZYSZŁYCH INSTRUKTORÓW REKREACJI I ODTWÓRCÓW
(INSTRUKTORZY REKREACJI, ODTWÓRCY I ORGANIZATORZY GIER RPG, ŚWIATA ŚREDNIOWIECZNEGO I FANTASY)
d 2016 roku planujemy zwiększenie oferty turystycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych o takie aspekty jak:
  • odtwórstwo średniowieczne,
  • gry RPG,
  • odtwórstwo światów fantasy,
  • różne aktywności w zakresie rekreacji (narty, snowboard, snorkeling, freediving, strzelectwo, paintball, sky trike, wschodnie sztuki walki, ratownictwo wodne i inne).
Jeśli posiadasz umiejętności i kwalifikacje specjalistyczne, to napisz do nas. Jeśli będziemy zainteresowaniu zatrudnieniem Ciebie, to poprosimy Cię o przesłanie CV.

 

Formularz kontaktowy

Preferowana forma kontaktu:


magiczni ludzie
Polecają
lg