Nasi partnerzy

Naszymi partnerami są uznane firmy, które z dumą reklamujemy w tym dziale.
 
Kancelaria Prawno-Podatkowa w Rudzie Śląskiej
Kancelaria Prawno-Podatkowa jest najstarszą firmą, która współpracuje z nami od 1994 roku i obsługuje wszystkie firmy i placówki edukacyjne działające pod marką "PRECURSOR".
Zakres współpracy:
  • obsługa prawno-finansowa;
  • obsługa księgowa;
  • doradztwo finansowe;
  • doradztwo prawno-finansowe;
  • reprezentacja prawno-finansowa.
Zobacz stronę naszego partnera

Mazurskie Centrum Kongresowo-Konferencyjne "Zamek Ryn" Sp. z o.o. w miejscowości Ryn
Zamek Ryn jest naszym partnerem w zakresie:
  • organizacji form wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej,
  • organizacji konferencji,
  • organizacji wyjazdów studyjnych,
  • organizacji wyjazdów szkoleniowych,
  • organizacji innych form wypoczynku oraz edukacji dla osób dorosłych.
Zamek Ryn jest naszym zdaniem, najlepszym zabytkowym obiektem turystycznym w Polsce, który łączy w sobie tradycję, historię i nowoczesność. Dzięki ogromnej pracy obecnego właściciela zamku, udało się przygotować obiekt w taki sposób, aby spełniał najwyższe standardy do wypoczynku i rekreacji, zachowując jednocześnie piękno wnętrz i niesamowite odtwórstwo wielu wnętrz.  Zamek Ryn jest obiektem 4 gwiazdowym, którego właścicielem jest międzynarodowa Grupa Anders. Zamek Ryn otrzymał w ostatnich latach wiele nagród, które świadczą o jakości usług turystycznych, gastronomicznych i hotelowych (m.in.: "Innowacyjny Hotel", "100 Best Restaurants of Poland", "TOPHOTEL 2010", "Hotel Zamek Ryn - Przyjazny Rodzinie", "Poland 100 Best Restaurants", "Best Hotel Award", i inne).
 
Zobacz stronę naszego partnera

Gród Rycerski w Byczynie
Gród Średniowieczny w Byczynie znalazł się w gronie 16-tu nominowanych miejsc w czwartej edycji plebiscytu "Siedem nowych cudów Polski". Akcję organizuje miesięcznik National Geographic Traveler. Jest to niesamowity obiekt, który został zbudowany jako pełna replika grodu średniowiecznego. Dyrektor firmy Precursor MTE "Dyrektor LSM" jest szczególnie związany z tym miejsce, gdyż kilka lat temu miał przyjemność kształcić całą kadrę instruktorów i odtwórców rycerstwa w zakresie pedagogiki i organizacji wypoczynku, a obecnie bardzo ściśle współpracuje z tym obiektem w zakresie edukacji. Każdego roku, w Grodzie Średniowieczny w Byczynie są organizowane turnieje rycerskie, które przyciągają kilka tysięcy widzów. Każdy, kto pokona fosę i przekroczy bramę tego grodu, znajdzie się w świecie magii i średniowiecza.

Zobacz stronę naszego partnera

Formularz kontaktowy

Preferowana forma kontaktu:


magiczni ludzie
Polecają
lg