Dla absolwentów Szkół Magii

STRONA DLA ABSOLWENTÓW KOLONII MAGICZNYCH

ZIMOWA I LETNIA SZKOŁA MAGII ORAZ INNYCH PROGRAMÓW MAGICZNYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ DYRCIA LSM

PROJEKT
"PODZIEL SIĘ SWOJĄ HISTORIĄ MAGICZNĄ"

 
Historia naszych kolonii magicznych sięga 2002 roku. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że nasze kolonie przetrwają kilka lat. Ten projekt kolonii magicznych "Letnia Szkoła Magii", "Zimowa Szkoła Magii" i inne programy (np. Masterskie) trwają do dziś.

Nasz projekt dokumentacji historii magicznych kolonii, które są organizowane przez Dyrcia LSM jest specjalny projektem w ramach programu unijnego. Materiały do projektu będą zbierane przez 1 rok - tj. do 1 kwietnia 2016 roku. Po tym czasie zostanie wydana książka i zostanie stworzona specjalna strona historyczna kolonii magicznych.
Dodatkowo przygotujemy specjalne wydania książek (numerowane) wraz z tłumaczeniem na j. angielski, a pierwszy egz. zostanie wysłany Pani J.K. Rowling.
Obecnie rozpoczynamy zbieranie materiałów do tego projektu wydawniczego, który będzie finansowany z funduszy europejskich.

Teraz tworzymy "Wielką Księgę Letniej Szkoły Magii", z historiami, zdjęciami i wszystkimi ważnymi informacjami od 2002 roku. Jeśli byłeś(łaś) uczestnikiem kolonii, które były organizowane przez naszego "Dyrcia LSM" w Zamku Gniew, Zamku Czocha i innych miejscach, to poświęć swój czas, aby podzielić się zdjęciami i informacjami z Twojego turnusu. Może masz coś co stworzy naszą "Wielką Księgę".

Od 2002 roku wydaliśmy wiele różnych materiałów, kartek pocztowych, katalogów i innych gadżetów. Zrobiliśmy tysiące zdjęć  i filmików. Ty także zrobiłeś (łaś) wiele zdjęć i masz wiele wspomnień z kolonii - niektórzy z Was brali ślub w naszych zamkach (bo nasze kolonie trwają już tak długo).

Jeśli masz cokolwiek, co może znaleźć się w naszej publikacji książkowej, to wyślij to na nasz adres:
kolonie@precursor.pl


Dyrcio wszystko przeczyta.

Czego oczekujemy:
1. Zdjęcia z poszczególnych turnusów - należy wpisać rok i turnus oraz ew. dom magiczny.
2. Zdjęcia ze zlotów z lat poprzednich (wcześniejsze niż 2012).
3. Nazwiska i imiona prefektów z poszczególnych turnusów i lat kolonii oraz zimowisk (prefekci naczelni, prefekci domów i inne osoby funkcyjne - np. sowia poczta itp.).
4. Kto wygrał puchar domów w poszczególnych latach i na poszczególnych turnusach.
5. Wasze opisy i ciekawe informacje z życia kolonijnego.
6. Wszystko to, co będzie fajne do publikacji książkowej i internetowej.
7. Zdjęcia ze ślubu - jeśli jesteś naszym absolwentem i brałeś (łaś) ślub w jednym z naszych zamków magicznych (a są takie osoby).
8. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, to odezwij się do DYRCIA LSM - zostaniesz zaproszony(a) na zlot dorosłych czarodziejów i zabawisz się ponownie w świat magii i czarodziejstwa.

 

 
magiczni ludzie
Polecają
lg